• Kaspersky Total Security 1 Kullanıcı 1 Yıl Türkçe Virüs Programı

  Kaspersky Total Security 1 Kullanıcı 1 Yıl Türkçe Virüs Programı Kaspersky Total Security Virüs Programı 2019 2020 2021 1 PC 1 Yıl Türkçe Sürekli Güncellenebilir Yazılımdır.
  Ürün Lisans Anahtarıdır.
  Sadece Dijital Lisans ( Aktivasyon Kodu) gönderilir.
  Satın aldığınız lisans, Dijital Lisans (License Key)’dir, Kayıtlarınızdaki eposta adresinize sadece Lisans Anahtarı (License Key) gönderilmektedir, Gelecek olan E-posta Lisansburada tarafından 15 dakika içerisinde size ulaştırılır. Cd, box, kutu ürün, diğer gibi herhangi bir ürün kargo ile gönderilmez, kargo ile sadece faturanız gönderilir.
  Aynı zamanda Faturanız e-posta adresinize de gönderilmektedir.

  189.00648.70 +KDV
 • Kaspersky Android Internet Security 1 Kullanıcı 1 Yıllık

  Kaspersky Android Internet Security 1 Kullanıcı 1 Yıl

  Kaspersky Android Internet Security 1Kullanıcı 1Yıl

  Kaspersky Internet Security for Android

  Cihazlarınızı, verilerinizi ve kimliğinizi korumak için Android güvenliği

  Virüsler, Internet saldırıları, kimlik hırsızlığı ve bankacılık veya kredi kartı verilerinizi çalmaya çalışan suçlular söz konusu olduğunda akıllı telefonunuz ve tabletiniz de en az bilgisayarınız kadar savunmasızdır. Dahası, günümüzün kompakt mobil cihazları kolayca kaybedilebilir ve hırsızlar için kolay hedeflerdir. Bu nedenle, hassas bilgilerin yanlış ellere düşmesi riski daha da büyüktür.

  Kaspersky Internet Security for Android, üstün anti-hırsızlık koruması ve Android antivirüs dahil Kaspersky Lab’in en yeni mobil güvenlik teknolojilerini sunar. Android akıllı telefonları ve Android tabletleri Internet güvenlik tehditlerinden korumak için optimize edilmiş ve üstelik cihazlarınızın performansı üzerinde minimum etkiye sahip olan kullanımı kolay tek çözümdür.

  189.00440.70 +KDV

MENU